Czy bezpłatny hosting stron może być niezawodny i stabilny?

2020-10-15

Z całą pewnością obecnie żyjemy w czasach, kiedy każda firma musi być widoczna w internecie. Jak mówi stare porzekadło - jeżeli nie ma cię w Google to nie istniejesz. Obecnie nie tylko właściciele firm, ale również osoby prywatne szukają taniego, a często nawet bezpłatnego hostingu. Czy jednak istnieje niezawodny i stabilny darmowy hosting?

Czy bezpłatny hosting stron może być niezawodny i stabilny?

Jedna z największych w Polsce platform darmowego hostingu udostępnia obecnie niesamowite możliwości! Całkowicie bezpłatnie możesz otrzymać 3 GB na swoją stronę bez ograniczeń co do liczby i wielkości wgrywanych plików. Oczywiście same pliki to nie wszystko. Serwis udostępnia, również bezpłatnie, bazy danych MySQL, dzięki czemu Twoja strona może posiadać naprawdę zaawansowane możliwości.

Poza wielkością konta oraz dostępem do baz danych, wiele osób nie zdaje sobie sprawy z wielu innych, niezwykle istotnych parametrów, które musi spełniać dobre konto hostingowe. Chodzi tutaj głównie o nielimitowany, miesięczny transfer danych, dostęp do phMyAdmina, możliwość podpięcia własnej domeny czy też obsługę wielu CMS-ów.

Czy bezpłatna platforma może spełnić tak wiele wymagań? Okazuje się, że tak! Serwis umożliwia bezproblemową instalację takich popularnych silników CMS jak WordPress, phbb3, PrestaShop, Joomla! czy też wiele innych, które wymagają naprawdę dobrych parametrów technicznych.

A co z reklamami? Przecież każdy bezpłatny hosting musi się z czegoś utrzymywać - wielu by zapytało. Tak, z całą pewnością reklamy są emitowane, jednak w niezbędnym minimum. Każdy z użytkowników może je w dowolnym momencie usunąć. Każde konto oferuje również odpłatnie dodatkowe możliwości techniczne.

Korzystanie z platformy jest niezwykle intuicyjne. Na konto w serwisie, jak również na serwer logujesz się jednym loginem i hasłem. Jeżeli miałbyś jakiś problem, support służy Tobie bezpłatnym wsparciem - również w weekendy. Cały czas monitorujemy nasze zasoby, aby serwery działały bez zarzutu.

Sprawdź nas już teraz, a z całą pewnością płatne serwery będziesz omijać szerokim łukiem :)

Artykuł sponsorowany

powrót