Czy warto inwestować w followersów na Instagramie?

2021-03-16

Followersi na Instagramie to nie tylko wyznacznik twojej popularności. To przepustka do poszerzania zasięgów i sławy. Jak wypromować konto na Instagramie i zdobyć setki tysięcy obserwujących? W tym artykule przedstawimy serwis Wypromowani.pl, który oferuje kompleksową pomoc w budowaniu kont na Instagramie. Ile kosztuje taka promocja i czy warto inwestować w followersów na Instagramie? Tego dowiecie się z naszego poradnika.

Czy warto inwestować w followersów na Instagramie?

Followersi na Instagramie to nie tylko wyznacznik twojej popularności. To przepustka do poszerzania zasięgów i sławy. Jak wypromować konto na Instagramie i zdobyć setki tysięcy obserwujących? W tym artykule przedstawimy serwis Wypromowani.pl, który oferuje kompleksową pomoc w budowaniu kont na Instagramie. Ile kosztuje taka promocja i czy warto inwestować w followersów na Instagramie? Tego dowiecie się z naszego poradnika.

* Followers na Instagramie - dlaczego obserwatorzy, lajki i komentarze są takie ważne?
* Jak kupić obserwujących na Instagramie?
* Ile kosztują followersi na Instagramie?
* Opinie o Wypromowani.pl czy warto zdecydować się na zakup?
* Podsumowanie

Followers na Instagramie - dlaczego obserwatorzy, lajki i komentarze są takie ważne?

Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Instagramem, powinny skupić się na budowaniu małych społeczności. Pozyskiwaniu aktywnych followersów, którzy oprócz lajkowania ich zdjęć będą naprawdę zaangażowani w rozwój profilu. Jak się do tego zabrać i od czego zacząć w przypadku gdy nasz profil nie jest jeszcze rozpoznawalny?

* Stosuj popularne hashtagi kiedy dodajesz nowe zdjęcie
* Poproś najbliższych znajomych, żeby zaczęli Cię obserwować
* Pisz angażujące opisy, zachęcające do komentowania
* Lajkuj i obserwuj innych użytkowników
* Publikuj jedynie wysokiej jakości posty w godzinach największej aktywności

Te kilka wskazówek to absolutna podstawa w budowaniu kont. Stosują je wszyscy Instagramerzy w Polsce ze względu na to, że pośrednio wpływają one na algorytmy Instagrama. Tak naprawdę to od sztucznej inteligencji zależy, czy Twój profil będzie promowany, czy nie. Nawet jeżeli będziesz publikował najlepszej jakości zdjęcia a Instagram nie zechce ich nikomu pokazać, to po prostu nie odniesiesz sukcesu.

Followersi i lajki mają jednak gigantycznie większe znaczenie, jak przekonują nas specjaliści z Wypromowani.pl. Chodzi przede wszystkim o to, że liczba polubień i obserwujących ma przełożenie na zasięgi, czyli widoczność Twojego profilu na Instagramie. Algorytmy Instagrama są coraz bardziej zaawansowane, nagradzają tych, którzy cieszą się największym zainteresowaniem, obcinając zasięgi innym. Co to oznacza? Na przykład to, że mimo iż użytkownik ma polubiony twój profil, twoje instastories czy posty mogą się mu się wyświetlać, chyba że wejdzie bezpośrednio na twoje konto. To zaś znacznie ogranicza możliwości promowania i docierania z informacjami do coraz szerszego grona odbiorców.

Na szczęście algorytmy można oszukać i sprawić, że zaczną pracować na naszą korzyść. Duży wzrost zainteresowania profilem, sprawi, że Instagram uzna nas za "coś interesującego" i po prostu zacznie chętniej promować nasz profil. Taki efekt, można uzyskać na 2 sposoby. Zaprosić dosłownie wszystkich znajomych do zaobserwowania naszego konta lub po prostu dokupić kilkadziesiąt, lub kilkaset followers na Instagramie.

Usługi promocyjne takie jak followers czy lajki na Instagramie kupisz tanio na Wypromowani.pl już od 0,99 zł a z kodem rabatowym PROMO nawet 20% taniej.

Jak kupić obserwujących na Instagramie?

Serwisy takie jak wypromowani.pl, na których można kupić obserwujących na Instagramie, pomagają nie tylko zwiększyć informację o ilość fanów na profilu, ale również naprawdę wpływają na rozwój konta.

* Wybierz ilość obserwujących, jaka ma zostać dodana
* Podaj link do swojego konta na Instagramie
* Skonfiguruj dodatkowe opcje takie jak jakość kont i czas realizacji
* Opłać zamówienie

Żeby skorzystać z oferty, wystarczy przejść na stronę wypromowani i wybrać z menu zakładkę kup lajki lub bezpośrednio kup followersów Instagram. Najważniejszy etap kupowania followersów to oczywiście wybór ilości fanów. Wiele osób zaczyna od 500 obserwujących inni zaś od razu kupują 10000 followersów, niezależnie od tego, jaką ilość wybierzesz, serwis Wypromowani zrealizuje Twoje zamówienie bezpiecznie przy zapewnieniu naturalnego przyrostu fanów.

Takie rozwiązanie pozwala błyskawicznie powiększyć ilość followersów, a już po kilku dniach wpłynąć na zachowania algorytmu. Nie po to jednak, aby "oszukiwać" swoich obserwatorów, ale by wygrać z algorytmem IG i cały czas rozwijać swoje konto. Podobnie sprawa ma się z lajkami oraz wyświetleniami. Jeżeli chcesz wypromować film, zwiększyć jego zasięg i odtworzenia kup wyświetlenia Instagram od Wypromowani już od 0,99 zł.

Kopiowanie linku do profilu na Instagramie

Kolejny krok to podanie linku do swojego profilu na Instagramie. Skąd wziąć taki URL? Najprościej wejść na Instagram z komputera i zalogować się na swój profil, a następnie po prostu skopiować link z pasku adresu. Można również skopiować przykładowy link i podstawić do niego swoją nazwę użytkownika. Przykładowy link do profilu na Instagramie to https://instagram.com/nazwa123 pogrubioną końcówkę, czyli nazwa123 zmieniamy na swoją nazwę na Instagramie (uwaga bez @) i mamy gotowy link.

Taki adres wystarczy wkleić podczas składania zamówienia na stronie Wypromowani.pl. Należy pamiętać, że aby promocja się udała link musi prowadzić do publicznego profilu.

Dodatkowe opcje i konfigurowanie pakietu

Prawdziwe konta, szybka realizacja czy dodatkowa gwarancja to opcje, które sprawią, że skonfigurujemy nasz pakiet obserwujących na Instagramie dokładnie ze wszystkimi zachciankami. Strona Wypromowani domyślnie sugeruje tylko wybór prawdziwych kont, dla zapewnienia najwyższej jakości promocji. Jeżeli jednak to dla nas za drogo, zawsze możemy zmienić ustawienia i wyłączyć niepotrzebne pakiety. W taki sposób płacimy jedynie za to czego potrzebujemy, to naprawdę uczciwe rozwiązanie.

Obserwacje Instagram metody płatności

Strony takie jak Wypromowani.pl pozwalają kupić obserwacje Instagram naprawdę wieloma metodami płatności. Najpopularniejszą metodą są oczywiście szybkie przelewy, BLIK, karta płatnicza, a nawet przelew na poczcie. Serwis pracuje również nad rozwiązaniami, które umożliwiałyby kupowanie followersów za SMS czy PSC.

Zalety posiadania dużej ilości obserwacji

Większa liczba Instagram Followers przełoży się na:

* Większy zasięg twoich postów na Instagramie
* Szybszy rozwój całego konta
* Łatwość w zdobywaniu polubień i komentarzy
* Lepszą rozpoznawalność i rosnącą popularność
* Szansę na zawarcie opłacalnej współpracy w ramach działań na IG.

Niezależnie od tego czy kupujesz fanów, czy zdobywasz ich organicznie, z każdą nową osobą, która obserwuje Twój profil więcej osób zaczyna Cię zauważać. To duża odpowiedzialność, a o społeczność trzeba dbać aktywnie, publikując interesujące zdjęcia, nagrywając codzienne relacje instastory czy publikując filmy.

Ile kosztują followersi na Instagramie?

Instagram followers kupić można bardzo sprawnie. Koszt takiej usługi nie jest zbyt wygórowany. Ceny za Instagram Followers zaczynają się już od 0,99 zł. W przypadku 1000 nowych obserwujących to koszt niecałych 100 zł. Oczywiście zakup 1000 obserwujących nie zawsze może wystarczyć, często potrzebne są nieco większe "zakupy". Warto natomiast wybierać opcję realnych kont, mimo że są one nieco droższe. Prawdziwi użytkownicy to większe zasięgi, lepsze interakcje i realne poszerzanie zasięgów. Z pomocą sztucznych kont także można dokonać pewnych zmian, natomiast nikt nie chce się potem tłumaczyć z fikcyjnych fanów.

Opinie o Wypromowani.pl czy warto zdecydować się na zakup?

Agencja Wypromowani, która specjalizuje się między innymi w sprzedaży followersów na Instagramie działa na rynku już od 2014 roku. Od tego czasu firma zrealizowała tysiące kampanii dla użytkowników w całej Polsce. Z ich usług korzystają nawet najpopularniejsi twórcy, o czym wskazują pozytywne opinie o Wypromowani. Bogata oferta, konkurencyjne ceny i intuicyjny w obsłudze serwis to tylko kilka z zalet kupowania na Wypromowani.pl Czy więc warto zdecydować się na zakup? Pozytywne opinie o Wypromowani.pl wskazują, że jest to najlepszy serwis typu kup like w Polsce.

Podsumowanie

Liczba followersów na Instagramie jest pewnym wyznacznikiem poziomu zainteresowania, jakim cieszy się dana osoba, firma czy produkt. Oczywiście im bardziej atrakcyjne są twoje materiały, tym większa szansa, że twoje zasięgi będą rosły. Jest to jednak często bardzo żmudna i czasochłonna praca. Serwisy takie jak Wypromowani.pl pozwalają znacznie skrócić czas potrzebny na wybicie się i są skuteczną metodą w promocji kont na Instagramie. Jeżeli więc decydować się na promocję to tylko na sprawdzonej Polskiej stronie takiej jak Wypromowani.

Artykuł sponsorowany

powrót