IPhone - wymiana zbitej szybki oraz baterii - dlaczego jest to ważne?

2021-01-28

Telefony od dłuższego czasu stały się codziennością oraz potrzebą większości ludzi. Nikt nie wyobraża sobie teraz braku możliwości zadzwonienia do kogoś lub sprawdzenia najnowszych wiadomości bez telefonu w ręce. Przysłowiowe "Małe komputery" w naszych kieszeniach często się niszczą od samego użytku. Nie powinniśmy zaniedbywać tych urządzeń ze względu na to jak ważną rolę pełnią w naszym życiu oraz jaki koszt ponieśliśmy zakupując telefon. Więc może zamiast wymiany smartfonu co rok powinniśmy bardziej zadbać o obecny, który będzie mógł nam posłużyć przez następne kilka lat.

IPhone - wymiana zbitej szybki oraz baterii - dlaczego jest to ważne?

Wymiana szybki - naprawdę jest taka ważna?

Duża część użytkowników smartfonów przynajmniej raz upuściła upuściła swój telefon co wiąże się bardzo często z rozbiciem szybki. Niektórzy od razu idą ją wymienić, a inni zostawiają już z pękniętym ekranem. Jednak dlaczego ważna jest wymiana ekranu w telefonie? Przecież w większości przypadków telefon wygląda mniej estetycznie, ale działa więc nie ma problemu, prawda? Niestety prędzej czy później podczas użytkowania telefonu drobne kawałki szkła, które znajdują się w pęknięciu zaczną się wykruszać i ranić nasze palce. Oczywiście nie będzie to poważna rana tylko nieprzyjemne uczucie. Kolejnym minusem posiadania zbitej szybki jest duże ryzyko, że przy następnych upadkach nasz telefon ucierpi jeszcze bardziej. Może to być jeszcze bardziej rozbity ekran lub poważniejszy problem taki jak - wylanie się matrycy lub brak funkcjonowania dotyku w jakiejś części ekranu. Więcej o wymianie szybki przeczytasz na https://flixapple.com/wymiana-szybki-w-iphone/.

Wymiana baterii w telefonie - po co, skoro można go naładować?

Wymiana baterii jest tak samo ważna jak ekranu w naszym telefonie. Po upływie czasu kondycja naszej baterii w telefonie staje się coraz słabsza i telefon szybko się rozładowuje. W dodatku, jeżeli często korzystamy z telefonu na przykład pracując na nim, to tym bardziej potrzebujemy dobrej wydajności baterii. Teraz pojawia się pytanie - po co wymieniać baterię, jeśli możemy go znów naładować? Częste ładowanie telefonu również źle wpływa na naszą baterię - będzie się szybciej rozładowywać. Ciągłe podłączanie naszego telefonu do zasilania jest również uciążliwe oraz nie zawsze mamy taką możliwość. Udogodnieniem telefonu jest to, że zawsze możemy go mieć pod ręką bez potrzeby ciągłego podłączania kabli, gdzie wtedy mamy również ograniczoną możliwość ruchu podczas użytkowania ładującego się telefonu. Dlatego powinniśmy wymieniać naszą baterię w telefonie, gdy jej kondycja zacznie spadać dla wygody własnej oraz dłuższego życia naszego smartfona. Sprawdź ofertę wymiany baterii na stronie https://flixapple.com/wymiana-baterii-w-iphone/.

Artykuł sponsorowany

powrót