Jak wybrać dobrą firmę pozycjonującą?

2022-04-21

- Jeżeli nie ma cię w Google to nie istniejesz - tą maksymę zna chyba każdy. Prowadząc w obecnych czasach firmę jednym z podstawowych wymogów jest prezentacja swoich usług bądź towarów w globalnej sieci. Oczywiście, już praktycznie w każdej dziedzinie jest ogromna konkurencja. Jak jednak wybić się ponad przeciętność? Warto zainwestować w pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych.

Jak wybrać dobrą firmę pozycjonującą?

Jak jednak wybrać odpowiednią firmę, której bez obaw będziemy mogli powierzyć złożony proces pozycjonowania swojej strony internetowej? Zadanie z całą pewnością nie będzie łatwe, bowiem każdy będzie proponował "najlepszą ofertę". Jak jednak wśród setek propozycji współpracy wybrać tą jedną najbardziej dla nas odpowiednią?

Wśród natłoku ofert jedną z nielicznych firm, które wybijają się w tym względzie na polskim rynku jest Funkymedia. Na ich stronie znajdziemy m.in. szereg referencji od kontrahentów, z którymi przyszło im wcześniej pracować. Z całą pewnością tak pokaźna liczba pochlebnych opinii sprawia, że nabierzemy do niej coraz większego zaufania.

Łódzka firma działająca na polskim rynku do 2011 roku na swojej stronie internetowej udostępnia również ogromną liczbę projektów nad którymi pracowała przez ostatnie lata działalności. Zespół specjalistów od wielu lat zajmuje się głównie promowaniem stron internetowych, remarketingiem, kampaniami Google Ads, audytami SEO/SEM, a kończąc na usługach programistycznych. Ponad 10 lat doświadczenia sprawia, że skuteczne pozycjonowanie zostało wpisane w DNA firmy.

Poza kwestiami promocji w internecie Funkymedia oferuje wsparcie IT dla osób zajmujących się tworzeniem stron internetowych. Firma oferuje pakiety godzinowe wsparcia IT w ramach usług programistycznych, realizowanych przy pozycjonowaniu stron www i kampaniach reklamowych.

Co warto podkreślić, jak jedna z niewielu łódzkich firm, Funkymedia jest certyfikowanym partnerem Google.

Nawiązując współpracę z łódzką firmą możemy być spokojni. Fachowcy z Funkymedia na wstępie przeprowadzą audyt SEO, a następnie zaproponują optymalizację techniczną Twojego serwisu internetowego, czy optymalizację treści o odpowiednie słowa kluczowe. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, napiszą odpowiednie teksty, które przyciągną klientów, a także będą esensją dla algorytmów Google'a.

Na zakończenie warto zwrócić uwagę na bezpieczeństwo. Wszelkie działania pozycjonerskie, które prowadzi Funkymedia można określić jako "white SEO", czyli w pełni bezpieczne metody, które nie narażą Twój serwis na "ban" od Google. Przemyślany "link bulding" sprawi, że pozycja Twojej strony będzie się utrzymywać przez wiele tygodni czy miesięcy na najwyższych pozycjach.

Artykuł sponsorowany

powrót