Jak wygląda współpraca z firmą Develos, realizującą projekty outsourcingowe?

2023-12-15

Masz zgrany zespół, który poradzi sobie z każdym projektem? Wspaniale! Jednak będąc przedsiębiorcą, musisz brać pod uwagę, że mogą zdarzyć się sytuacje, w których przyda się pomoc z zewnątrz. Jeśli Twój zespół potrzebuje wsparcia w realizacji jakiegoś zadania lub akurat zdarzyło się, że większość pracowników się rozchorowała, konieczna może być pomoc z zewnątrz. Zobacz, jaka firma może ją zapewnić!

Jak wygląda współpraca z firmą Develos, realizującą projekty outsourcingowe?

Outsourcing – czym jest?

Outsourcing to usługa oferowana przez firmę Develos. Dla niektórych osób to hasło brzmi dość tajemniczo. Tymczasem nie ma tutaj nic skomplikowanego: jest to po prostu praktyka polegająca na przekazaniu usług, zadań lub procesów firmie zewnętrznej, gdy nie można wykonać ich wewnątrz własnej organizacji.

Jeśli zatem Twoja firma od czasu do czasu korzysta z zewnętrznej pomocy przy projektach, wiedz, że jest to właśnie outsourcing. Istnieją różne powody, dla których przedsiębiorstwa decydują się na outsourcing, choć najczęściej jest nim chęć uzyskania dostępu do specjalistycznej wiedzy i umiejętności.

Co znajdziesz w ofercie Develos?

Develos to zespół ludzi, których łączy pasja do nowych technologii i programowania. Co znajdziesz w ofercie tej firmy? Oto dostępne usługi:

* Body leasing: jeśli potrzebujesz pomocy najlepszego programisty przy projekcie, Develos pomoże Ci go znaleźć. Na wsparcie możesz liczyć także, gdy potrzebujesz pozyskać cały zespół developerski

* Outsourcing procesów i zadań: Develos może kompleksowo wdrożyć Twój projekt, gdy chcesz się skupić w pełni na celach biznesowych. Świadczy również usługi polegające na realizacji jedynie poszczególnych zadań w ramach konkretnego projektu, co sprawdza się szczególnie wtedy, gdy realizujesz duży projekt i szukasz specjalistów, którzy stworzą np. dodatkowe moduły. Żadnego problemu nie stanowi także bieżące wsparcie techniczne wdrożonego już projektu

* Dbałość o jakość: wspomniana firma zajmuje się również testami automatycznymi i manualnymi oraz proponuje pełen zakres usług doradczych takich jak np. pełny audyt architektury aplikacji

Jak wygląda proces współpracy?

Firma Develos dobrze wie, że każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia, dlatego każdą współpracę rozpoczyna od spotkania, na którym pyta o wymagania, oczekiwania i pomysły dotyczące zlecanego zadania. Dopiero po zebraniu tych wszystkich najważniejszych informacji, możliwe jest przygotowanie wstępnej architektury i opisu działania. Następny krok to konsultacja i wprowadzenie ewentualnych zmian przed rozpoczęciem prac.

Jeśli dokumentacja projektowa zostanie zaakceptowana przez klienta, prace ruszają, a zleceniodawca otrzymuje dostęp do platformy, gdzie może na bieżąco sprawdzać postępy. Firma dba również o to, aby regularnie odbywały się spotkania statusowe, których efektem będzie najnowsza wersja aplikacji na specjalnym środowisku testowym.

Gdy uda się już zamknąć projekt, czas na jego wdrożenie. Szczególnie ważne jest też to, że specjaliści po zakończeniu prac gwarantują pełne wsparcie w obsłudze i odpowiednie szkolenie. Zleceniodawcy mają również dostęp do systemu, gdzie mogą zgłaszać ewentualne błędy. Jeśli zatem szukasz firmy, która kompleksowo podchodzi do zadań, wybierz Develos!

Artykuł sponsorowany

powrót