Jakie usługi serwisowe są dostępne dla iPhone z serii 11?

2022-03-25

Kiedy Apple ogłosił wydanie nowej serii smartfonów, oznaczonej cyfrą 11, wielu fanów nie mogło się doczekać kolejnych funkcjonalności i rozwiązań technologicznych. Obecnie, kilka lat później, wygasła już gwarancja producenta na tego typu sprzęty i niekiedy trzeba odwiedzić serwis Apple. Jakie usługi są najczęściej wybierane dla iPhone z serii 11?

Jakie usługi serwisowe są dostępne dla iPhone z serii 11?

Przyczyny usterek w iPhone 11

Nowoczesny i funkcjonalny iPhone 11 wydaje się niezwykle wytrzymały, ale nawet on może się popsuć. Niekiedy problemy wynikają z intensywnej eksploatacji, a innym razem z przypadkowego uszkodzenia wyświetlacza lub obudowy. W takich przypadkach serwis Apple najczęściej obsługuje zlecenia związane z:


* Wymiana wypalonego wyświetlacza. Flagowy model z kolekcji Apple, jak również iPhone 11 PRO mają panele wykonane w nowoczesnej technologii OLED. Może się okazać, że pojawi się na nich charakterystyczna poświata - to znak, że konstrukcja uległa wypaleniu. Na szczęście tego typu problemy są niezwykle rzadkie (dodatkowe informacje dostępne na stronie https://flixapple.com/model/iphone-11-pro/).

Naprawa uszkodzonej szybki. Upadek z wysokości lub przypadkowe uderzenie twardym przedmiotem może skutecznie popsuć delikatny wyświetlacz. Chociaż szkło w modelach podstawowych oraz iPhone PRO MAX jest bardzo wytrzymałe, nadal zdarzają się rozbicia. Występują wtedy kolorowe paski, a niekiedy nie działa dotyk. Pomóc może jedynie profesjonalny serwis Apple, oferujący oryginalne części zamienne.

* Wymiana zużytej baterii. Jeśli chodzi o modele z serii iPhone 11, wykorzystano w nich baterię litowo-jonową. Jest bardzo pojemna i wytrzymała, ale z czasem może działać coraz krócej na jednym ładowaniu. Wymiana baterii na nową nie jest zbyt droga, a znacznie poprawia komfort użytkowania. Bardzo ważne jest, żeby korzystać wyłącznie z najlepszych części zamiennych. Kiepskiej jakości odpowiedniki baterii mogą doprowadzić do uszkodzenia smartfona (więcej szczegółów na stronie https://flixapple.com/model/iphone-11/).

* Naprawa po zalaniu. Najbardziej rozwinięty model serii, iPhone PRO MAX ma wodoszczelność na poziomie IP68. To oznacza, że może być zanurzony przez 30 minut na głębokości 2 metrów. Niestety, długotrwały napór ciśnienia wody doprowadzi do rozszczelnienia obudowy, a ciecz dostanie się do środka. W takich sytuacjach warto jak najszybciej poprosić o pomoc serwis Apple (więcej o Pro Maxie na stronie https://flixapple.com/model/iphone-11-pro-max/).

Najlepszy serwis Apple dla iPhone 11

Naprawa popularnego modelu od Apple jest możliwa i często znacznie tańsza niż zakup nowego urządzenia. Warto zwrócić uwagę nie tylko na koszt usług świadczonych przez wybrany serwis, ale także na jakość świadczonych usług. Doświadczeni fachowcy i oryginalne części zamienne to gwarancja poprawnie wykonanej naprawy.

Artykuł sponsorowany

powrót