Które starsze modele iPhone opłaca się kupić w 2022?

2022-11-25

Telefony iPhone proponowane przez amerykańska firmę Apple to wciąż jedna z najpopularniejszych marek dostępnych na rynku. Nic w tym dziwnego, Apple stawia na rozwój i każdego roku proponuje użytkownikom nowe rozwiązania, które zachęcają do zakupu. Na szczególną uwagę zasługuje nietuzinkowy wygląd telefonów, bogata kolorystyka, specyfikacja i wdrożone systemy bezpieczeństwa oraz kilka dostępnych rozmiarów, co zadowoli zarówno fanów telefonów z dużym wyświetlaczem, jak i tych, którzy lubią smartfony mieszczące się w kieszeni.

Które starsze modele iPhone opłaca się kupić w 2022?

* Telefony komórkowe od Apple - co wyróżnia je na tle innych?
* Czy warto kupować starsze modele od Apple?
* Dlaczego produkty Apple cieszą się tak dużą popularnością?

Telefony komórkowe od Apple - co wyróżnia je na tle innych?

Firma Apple, produkując nowe telefony iPhone, za każdym razem stawia na rozwój, użyteczność i jak największe zadowolenie użytkowników. Na szczególną uwagę zasługują wbudowane aparaty, które w dobie digitalizacji ze spokojem zastąpią klasyczne aparaty fotograficzne wykorzystywane przez profesjonalistów. W dostępnych na rynku modelach znajdziesz takie opcje, jak rozmyte tło, zdjęcie portretowe, czy chociażby możliwość kręcenia materiałów filmowych w najwyższej rozdzielczości, które przypominają kadry filmowe prosto z kinowego ekranu. Pełen zakres możliwości kręcenia doskonale sprawdzi się u osób, które profesjonalnie chcą zająć się tworzeniem video np. na potrzeby social mediów, czy promocji marki.

Chcesz zapewnić sobie najwyższą jakość zdjęć i filmów? Zdecydowanie sprawdź propozycje Apple.  Świetne rezultaty osiągniesz przy użyciu iPhone 12 i iPhone 13. Mimo wszystko żaden model nie nakręci tak dobrych jakościowo klatek, jak niedawno wypuszczony iPhone 14. Pamiętaj, że chcąc korzystać ze wszystkich funkcji video, zdecyduj się na modele klasyczne lub pro Max.

Czy warto kupować starsze modele od Apple?

Założeniem marki Apple jest dawanie pełnego wsparcia nie tylko dla nowych modeli telefonów, ale również smartfonów, które istnieją na rynku od lat. To właśnie dlatego w ciągu roku firma wypuszcza nowe aktualizacje, które mają na celu usprawnienie działania telefonu, dodanie nowych funkcji, zmianę wyglądu na bardziej przejrzystą i intuicyjną dla użytkownika. O ile w przypadku innych marek dostępnych w sklepach aktualizacje tworzone są dla najnowszych smartfonów, których premiera odbywała się dość niedawno, to telefony wypuszczane spod skrzydeł Apple wspierane są aż do modelu iPhone 8.

Jeżeli chcesz zdecydować się na zakup telefonu wypuszczanego pod szyldem Apple, nie musisz wybierać najnowszego modelu. Dobierz telefon i proponowane przez niego funkcje do swoich potrzeb. Optymalnym rozwiązaniem będzie dobór wśród modeli od iPhone 13 do najnowszego iPhone 14.

Dlaczego produkty Apple cieszą się tak dużą popularnością?

Apple stawia na pełną integrację poszczególnych sprzętów. Oznacza to, że kupując telefon komórkowy, MacBook‘a, czy iPad'a, nie musisz przenosić żadnych danych i pobierać ważnych dla siebie plików, które do tej pory trzymałeś na innym urządzeniu. Jeden login i jedno hasło pozwalają na dostęp do tych samych elementów, takich, jak zdjęcia, dokumenty, lista kontaktów, czy chociażby zapisane konwersacje SMS na każdym z zalogowanych urządzeń. To ogromne udogodnienie, które zostało docenione przez miliony użytkowników na całym świecie.

Jesteś na etapie poszukiwań? Dobierz telefon dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji, zawracając uwagę na wielkość ekranu, czy pojemność dysku. Dostępne modele znajdziesz na: https://www.neonet.pl/smartfony-i-navi/smartfony/f/20527-modele-producenta-apple:iphone-11.html.

Artykuł sponsorowany

powrót