Kurs języka angielskiego online - jaki kurs? Jaka szkoła językowa?

2021-10-11

Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach wydaje się wręcz koniecznością, szczególnie jeżeli planujemy karierę. Mimo tego wiele osób szuka różnych wymówek, dlaczego nie może się nauczyć języka. Przyczyn jest wiele, ale jedną z najpopularniejszych jest brak czasu oraz niechęć do nauki w szerszej grupie ludzi. Może to być problem dla osób wstydliwych i nauka języka angielskiego nie będzie efektywna. Jednak nie ma sytuacji bez wyjścia, bardzo dobrym pomysłem w takiej sytuacji będą kursy języka angielskiego.

Kurs języka angielskiego online - jaki kurs? Jaka szkoła językowa?

Kurs języka angielskiego przez internet ma bardzo wiele zalet. Naukę języka angielskiego w taki sposób możemy zacząć w zaciszu domowym i kiedy nabierzemy pewności siebie, poprawimy umiejętności językowe, możemy próbować sił w grupie. Nauka angielskiego online zyskuje z roku na rok coraz więcej zwolenników.

Nauka języka angielskiego przez internet

Największą zaletą nauki języka w domu jest tempo nauki dopasowane do naszych możliwości, umiejętności językowych i oczekiwań. Program kursu w przeciwieństwie do nauki grupowej stacjonarnie zawsze będzie na nas czekał, możemy powtarzać, tak często jak potrzebujemy. To my decydujemy kiedy i ile się uczymy.

Kolejnym powodem, dlaczego kurs językowy online jest dobrym rozwiązaniem, jest możliwość nauki z dowolnego miejsca na świecie. Nasze kompetencje językowe możemy podnosić, będąc na wycieczce, na urlopie jak i leżąc na trawie w ogródku. Każde miejsce będzie dobre na naukę.

Kolejnym plusem jest bardzo szeroki zakres godzin do nauki. Od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych. To bardzo duże udogodnienie dla kogoś, kto ma dużo zajęć w czasie dnia i ograniczony bardzo czas na lekcje angielskiego.

Three Lions kursy angielskiego online to również dostęp do materiałów z dowolnego miejsca na ziemi. Wydaje się, że taki sposób nauki jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Kurs języka angielskiego online to oszczędność czasu i pieniędzy

Wybierając naukę języka angielskiego przez internet zyskujemy nie tylko czas, ale również finansowo. Zakładając że na lekcję jedziemy 30 minut w jedną stronę, to ucząc się w biurze lub domu zyskujemy kilka godzin miesięcznie. Oczywiście dojazd to również koszty związane z paliwem lub biletami. Dodatkowo dojazd na zajęcia będzie męczący, to sprawi, że wydajność podczas lekcji będzie niższa. Kolejną oszczędnością jest dostęp do materiałów online. To również pozwoli na dalsze oszczędności.
 
Jak widać nauka online daje wiele korzyści, jeżeli jednak nadal nie jesteśmy przekonani, to wiele szkół w ofercie posiada darmową lekcję próbną. Dzięki temu łatwiej podejmiemy decyzje.

Szkoła języka angielskiego Three Lions

Kursy języka angielskiego online i stacjonarne w Krakowie | Nauka z lektorem dla dorosłych

ANGIELSKI STANDARDOWY
* Kurs angielskiego A1 online
* Kurs angielskiego A2 online
* Intermediate – B1 Online
* Kurs angielskiego B2 online
* Kurs angielskiego B2+ online
* Kurs angielskiego C1 online
* Kurs angielskiego C2 online

EGZAMINY
* Kurs angielskiego FCE EXAM online
* Kurs angielskiego CAE EXAM online
* Kurs angielskiego CPE EXAM online
* Kurs angielskiego IELTS Academic EXAM online
* Kurs angielskiego Matura online
* Egzamin ósmoklasisty Online

W OFERCIE RÓWNIEŻ
* Konwersacje online
* Kurs Business English online
* Kursy indywidualne – 1to1 online
* Kurs angielskiego dla firm online

Artykuł sponsorowany

powrót