Mac Studio i monitory Apple'a - gdzie najlepiej kupić?

2022-03-11

Profesjonalne narzędzia to podstawa szybkiej i efektownej pracy w niejednej firmie. W niniejszym materiale przedstawimy Wam ofertę firmy Cortland, która od wielu lat kompleksowo zaopatruje tysiące polskich firm w kompletne systemy graficzne.

Mac Studio i monitory Apple'a - gdzie najlepiej kupić?

Firma Cortland działa na polskim rynku do 1992 roku i skupia się głównie na ofercie pochodzącej z czołowej, amerykańskiej firmy Apple. W ciągu 30 lat istnienia Cortland dostarczył i wdrożył w tysiącach polskich firm rozwiązania z segmentu DTP, Prepress i projektowania architektonicznego. Obecnie firma posiada w całym kraju 14 placówek (sklepy, serwisy), których obsługa służy szybką i fachową poradą.

Polacy coraz częściej stawiają na jakość narzędzi, które służą im w codziennej pracy. W branży graficznej niezaprzeczalnym liderem w ostatnich miesiącach jest Apple Studio Display. Monitory z tej serii posiadają 27- lub 32-calowy wyświetlacz, który przekazuje obraz w jakości 5K bądź 6K. Każdy z nich posiada również wbudowaną kamerę internetową z obiektywem ultraszerokokątnym i funkcją "Centrum uwagi". Dzięki temu sprzętowi mamy możliwość wyświetlania miliarda kolorów. To jest wręcz niesamowite! Aspekty graficzne to jednak nie wszystko: producent nie zapomniał także o ważnym składniku jakim jest dźwięk. Każdy z monitorów dostępnych pod adresem https://www.cortland.pl/komputery-mac/monitory-apple.html ma także system sześciu głośników hi-fi z przetwornikami niskotonowymi w technologii force-cancelling. Daje to nam niesamowity przestrzenny dźwięk stereo (technologia Dolby Atmos). Monitor Studio Display Apple'a nie może zabraknąć nie tylko w każdej profesjonalnej agencji reklamowej czy marketingowej, ale także w redakcji każdej szanującej się redakcji prasowej.

Co jeszcze niezwykle ciekawego można znaleźć w ofercie sklepu internetowego Cortland? To "Mac Studio" - zupełnie nowy stacjonarny Mac. W małej, kompaktowej formie łączy niesamowitą wydajność, bogactwo portów i niespotykane dotąd możliwości. Od dziś każde miejsce, w którym przebywasz może zamienić się w Twoją pracownię. Wybierz jeden z dwóch znakomitych czipów: niezwykle szybki Mac Studio M1 Max lub też absolutnie nowy Mac Studio M1 Ultra – najpotężniejszy, jaki widziano w komputerze osobistym.

Dla kogo one są przeznaczone? Z całą pewnością dla osób, które korzystają z wielu aplikacji jednocześnie: porządkują czy edytują tysiące zdjęć, nagrywają i miksują muzykę na profesjonalnym poziomie lub mają inne, niezwykle ambitne plany.

Czym charakteryzuje się Mac Studio M1 Max?

* do 9 strumieni wideo 8K ProRes6
* 57 miliardów tranzystorów
* nawet 11 bilionów operacji na sekundę
* obsługa do 5 wyświetlaczy
* kodowanie i dekodowanie formatów H.264, HEVC i ProRes
* do 8 TB pamięci masowej SSD o szybkości odczytu nawet 7,4 GB/s7

Jakie natomiast ma niesamowite zalety Mac Studio M1 Ultra?

* Do 18 strumieni wideo 8K ProRes6
* 114 miliardów tranzystorów
* nawet 22 biliony operacji na sekundę
* obsługa do 5 wyświetlaczy
* kodowanie i dekodowanie formatów H.264, HEVC i ProRes
* do 8 TB pamięci masowej SSD o szybkości odczytu nawet 7,4 GB/s7

Niesamowita moc i energooszczędność czipów Apple pozwoliły wymyślić potężny komputer stacjonarny całkowicie od nowa! Jak otwarcie mówią inżynierowie amerykańskiego potentata, "pomysł na Maca Studio był prosty – zaprojektować maszynę, która w niczym nie będzie ograniczać Twojej kreatywności ani pracy czipów M1 Max i M1 Ultra".

Wygląda na to, że to udało, bowiem można działać bez żadnych limitów w najmniejszej z możliwych przestrzeni. Mac Studio idealnie mieści się pod większością wyświetlaczy, a jego nieposkromioną moc i mnogość portów masz na biurku.

Więcej o nich znajdziecie Państwo informacji pod adresem https://www.cortland.pl/komputery-mac/mac-studio.html.

Na zakończenie materiału dobra informacja: jeżeli zapiszesz się do naszego newslettera, otrzymasz rabat w kwocie 30 złotych na pierwsze, dowolne zakupy!

Artykuł sponsorowany

powrót