MMA. Czy można w Polsce obstawiać wynik potyczek z wykorzystaniem bitcona?

2021-10-20

Walki w formule MMA to w Polsce ostatnio niezwykle popularny temat. Czy są w naszym kraju dostępne zakłady bukmacherskie z bitcoin na MMA, czy można to robić z innymi kryptowalutami?

MMA. Czy można w Polsce obstawiać wynik potyczek z wykorzystaniem bitcona?

MMA, czyli mieszane sztuki walki zyskują w Polsce ogromną popularność. Polacy pokochali pasjonujące walki, które w telewizji śledzi miliony widzów. Gale Fame MMA czy Konfrontacje Sztuk Walki są popularne jak nigdy wcześniej.

W tym wpisie prześledzimy jakie zakłady bukmacherskie z bitcoin dostępne są na walki MMA i jacy legalni bukmacherzy w Polsce mają taką ofertę. Wraz z ekspertami portalu Mightytips.pl przedstawiamy Wam kompleksowy poradnik.

Co wpływa na popularność walk MMA?

Walki MMA można obstawiać nie tylko w firmach z czołówki rankingu bukmacherów. W chwili obecnej już wszystkie legalne polskie firmy oferujące zakłady sportowe oferują u siebie zakłady na MMA. Co wpływa na popularność tego nieznanego jeszcze niedawno sportu? Przede wszystkim kombinacja trzech rzeczy takich jak:

* znane nazwiska występujące podczas gal
* gorące i pasjonujące widowiska
* duże pieniądze dla zawodników biorących udział w MMA

Chyba tak najbardziej w skrócie można podsumować walki MMA w Polsce. Pomimo, że nie mają one zbyt długiej historii to środowisko kibiców na pewno przyciągają znane nazwiska. Za przykład może posłużyć organizacja Fame MMA, która organizuje walki celebrytów, znanych z filmów, seriali, produkcji telewizyjnych, ale również profesjonalnych sportowców.

W parze z celebrytami idą oczywiście duże pieniądze, bo nikt z nich nie zgodzi się walczyć, jeśli nie osiągnie z tego tytułu wystarczających profitów. Wreszcie, same walki MMA są bardzo widowiskowe. W przeciwieństwie do walk bokserskich, zawodnicy tutaj mają pełną dowolność w używaniu zarówno rąk i nóg. Mogą oni używać różnych technik, w końcu to mieszane sztuki walki. Wszystko to sprawia, że pojedynki te są ciekawe i bardzo widowiskowe.

Czy są dostępne zakłady bukmacherskie z bitcoin na walki MMA?

Coraz więcej polskich bukmacherów dostrzega potencjał internetowych walut cyfrowych. W Polsce żadne legalne zakłady bukmacherskie nie oferują możliwości płacenia bitcoinem.

MMA trochę różni się np. od boksu. Przede wszystkim nie ma tu organizacji takiej jak Polski Związek Bokserski, która sprawowałaby pieczę nad organizacją wszystkich imprez. Działają za to federacje MMA, które funkcjonują na zasadach komercyjnych. Ich przykłady to:

* KSW
* Fame MMA
* FEN MMA

Poza tym, walki w formule MMA możesz obstawiać tak, jak inne sporty walki. Więcej o tym poniżej.

Jak możesz obstawiać w MMA?

Podstawowym typem zakładu w walkach MMA jest oczywiście zakład na zwycięstwo w pojedynku. Typ na wyłonienie zwycięzcy walki jest wybierany przez 95% użytkowników. Nie ma się co dziwić, jest on najprostszy.

Typujesz po prostu wygranego, bez względu na sposób zakończenia walki – nie ma znaczenia czy będzie to nokaut, wygrana na punkty, poddanie się przeciwnika czy też decyzja sędziów. Poza tym, możesz obstawiać także:

* Wynik końcowy – jest to zakład na zwycięzcę włącznie ze sposobem wygrania walki. Możesz więc wybierać między decyzją, poddaniem się, TKO, KO i tym podobne,

* Wygrana na punkty – jest wybierzesz ten zakład to typujesz na zawodnika, który wygra na punkty,

* Czas zakończenia walki – jest to nic innego, jak zakład, że walka zakończy się w konkretnej minucie,

* Liczba rund – to po prostu zakład na powyżej/poniżej na ilość rund w walce

Jak znaleźć najlepsze kursy na MMA?

Polscy bukmacherzy mają w miarę przejrzystą ofertę kursów. Warto jednak pamiętać, że część z nich może ulec zmianie w bardzo szybkim tempie. Z tego powodu często porównywarki kursów bywają nieskuteczne, pokazując nam nieaktualne kursy. Poza tym, nierealne jest posiadanie konta u wszystkich 20 legalnych bukmacherów z wpłaconym depozytem.

* * *

WAŻNE !!!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakaz wstępu na stronę internetową i udział w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Artykuł sponsorowany

powrót