Nowoczesne technologie na rynku gadżetów erotycznych

2021-03-15

Sterowanie na dowolną odległość, sztuczna inteligencja, wibrowanie do muzyki i wiele innych. Najnowoszcześniejsze gadżety erotyczne zaskakują swoim dopasowaniem do potrzeb i wymagań użytkowników. Jak działają nowoczesne gadżety erotyczne? Czy warto je mieć?

Nowoczesne technologie na rynku gadżetów erotycznych

Wibratory sterowane zdalnie, jak działają?

Najpopularniejsze i najbardziej znane gadżety erotyczne wykorzystujące nowoczesną technologię to wibratory sterowane smartfonem. Takim wibratorem można sterować z dowolnej odległości na Ziemi z dostępem do internetu, co znacznie wzbogaca erotyczne relacje w parze. Jak to działa?

* Użytkownik wibratora musi pobrać na telefon darmową aplikację wybranej marki wibratorów
* Telefon użytkownika zabawki erotycznej łączy się z wibratorem za pomocą bluetooth
* Za pośrednictwem aplikacji należy wysłać zaproszenie osobie, która ma przejąć ster nad wibratorem
* Osoba zaproszona do sterowania wibratorem może znajdować się w dowolnym miejscu z dostępem do internetu
* To właściciel zabawki erotycznej decyduje, kiedy udostępnia możliwość sterowania drugiej osobie

Osoba zaproszona do zabawy nie musi mieć bliskiej łączności z wibratorem, ponieważ łączy się z telefonem partnerki, który połączony jest bezpośrednio z wibratorem. W ten sposób możliwe jest pominięcie wszystkich barier odległościowych.

Aplikacje umożliwiają również prowadzenie prywatnego czatu video, co dodatkowo urozmaica kontakt na odległość. W aplikacji można również tworzyć własne tryby wibracji lub korzystać z gotowych trybów. Wibrator może także wibrować w rytm muzyki.

Sztuczna inteligencja w masturbatorach Autoblow

Masturbatory Autoblow to maszyny imitujące seks oralny. Sztuczna inteligencja została wykorzystana do perfekcyjnego naśladowania prawdziwych ruchów ust. Zadanie użytkownika polega jedynie na zmienianiu opcji masażu za pomocą przycisków na obudowie. Maszyna zupełnie bez udziału człowieka wykonuje szereg charakterystycznych ruchów, które do złudzenia przypominają realne wrażenia z seksu oralnego.

Sekretem takiego wrażenia są zarówno automatyczne ruchy gadżetów Autoblow, jak i miękkość rękawa znajdującego się w urządzeniu. Delikatny rękaw naśladuje ludzkie ciało, co jest niezwykle przyjemne i realistyczne w odbiorze.

Interaktywne masturbatory Kiiroo

Autoblow to tylko przykład bardzo zaawansowanych gadżetów erotycznych dla mężczyzn. Nie można nie wspomnieć o działającym na odległość masturbatorze Kiiroo, który może łączyć się z kamerkami live lub filmami dla dorosłych, odwzorowując tempo ruchów prezentowanych na ekranie.

Najnowszym przykładem takiego masturbatora jest Kiiroo Keon. W zestawie z gadżetem mamy do wykorzystania darmowe żetony i zniżkę na kamerki live oraz platformę filmów dla dorosłych, za której pośrednictwem Keon może łączyć się z wybranymi filmami.

Gadżety erotyczne Kiiroo można również łączyć ze sobą. Jeśli partnerka jest w posiadaniu wibratora Kiiroo Pearl, może połączyć się z wybranym masturbatorem Kiiroo, a wtedy oba urządzenia przenoszą intensywność i tempo stymulacji z jednego na drugie. To świetna opcja do wykorzystania w parze na odległość.

Sensory do mierzenia siły mięśni Kegla: nowoczesne kulki gejszy

Gadżety erotyczne mogą służyć nie tylko do przyjemności, ale również do poprawiania swojej kondycji. U kobiet mowa o mięśniach dna miednicy. Nowoczesne kulki gejszy, na przykład Perifit Kegel Exerciser, są wyposażone w czujne sensory, które mierzą siłę oraz wytrzymałość mięśni kegla. Wynik pomiaru przesyłany jest do aplikacji, która dostosowuje zakres ćwiczeń do otrzymanych wyników. W ten sposób możliwe jest idealne dopasowanie stopnia zaawansowania ćwiczeń mięśni dna miednicy do indywidualnych możliwości.

Aplikacja i sensory zapobiegają również bardzo niebezpiecznemu zjawisku, jakim jest nieprawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Złe ćwiczenia nie dają efektów i mogą także zaszkodzić. Aplikacja w prosty sposób zapobiega negatywnym skutkom nieprawidłowych treningów.

Nie tylko wibracje: szeroki zakres działania gadżetów erotycznych

Kiedyś dostępne były niewibrujące gadżety erotyczne, a później pojawiły się wibracje. Obecnie zakres stymulacji wykracza daleko poza te dwa rodzaje. Do wyboru mamy także wibratory posuwiste, które naśladują ruchy partnera wykonywane podczas stosunku. Dostępne są również wibratory rotacyjne, które wykonują okrężne ruchy wewnątrz ciała, perfekcyjnie masując wrażliwe strefy.

Szczyt popularności przeżywają obecnie masażery łechtaczki bezdotykowe. Masują one ciało za pomocą fal powietrza, co w praktyce daje efekt fantastycznej, głębokiej stymulacji. Kilka miesięcy temu na rynku pojawił się również pierwszy bezdotykowy stymulator dla mężczyzn: Arcwave ION.


Artykuł sponsorowany

powrót