Poznaj 4 korzyści z wyboru pakietu telewizji i internetu. Ciesz się dodatkowymi funkcjami i oglądaj tak, jak lubisz!

2024-03-07

Pakiet internet + telewizja oferowany przez wielu operatorów to wygoda, duży wybór w zakresie rozrywki oraz atrakcyjne promocje. Aby móc w pełni korzystać z możliwości pakietu (m.in. oglądanie w wysokiej jakości na platformach streamingowych i na wielu urządzeniach naraz), potrzebny jest stabilny i szybki internet taki jak światłowód. Dlaczego warto? Jakie korzyści można zyskać? O tym w dzisiejszym artykule.

Poznaj 4 korzyści z wyboru pakietu telewizji i internetu. Ciesz się dodatkowymi funkcjami i oglądaj tak, jak lubisz!

Spis treści:

1. Telewizja i internet – czym kierować się przy wyborze?
2. Pakiet internetu i telewizji na miarę potrzeb

Telewizja i internet – co to za pakiet?

Pakiet internetu i telewizji to dostęp do superszybkiego łącza i bogatej oferty kanałów telewizyjnych. To opcja, która pozwala na spore oszczędności, ponieważ u wielu operatorów łączenie usług oznacza również promocyjne ceny. Tak też jest w przypadku Play. W ramach pakietu można uzyskać superszybki internet, dostęp do ponad setki kanałów, nowoczesny router oraz dekoder. Pakiet telewizji i internetu od Play to również dodatkowe możliwości nagrywania, pauzowania, cofania i oglądania od początku wybranych programów. To zatem rozwiązanie, które ma wiele korzyści, a wśród których wymienić można jakość połączenia, bogatą ofertę kanałów, możliwość korzystania z serwisów streamingowych oraz oczywiście atrakcyjne ceny i korzystne warunki umowy.

1. Szybki i stabilny internet

Światłowód to prędkość i stabilność połączenia. Dzięki niemu telewizja internetowa będzie działała bez najmniejszych zakłóceń, nawet przy obciążeniu sieci przez inne urządzenia. Jeśli w domu są dzieci, które już korzystają z internetu, to warto zdecydować się właśnie na taką opcję. W tym samym momencie można bez problemu brać udział w wymagającej rozgrywce online na komputerze, rozmawiać z bliskimi przy pomocy komunikatorów internetowych i oglądać ulubiony film lub serial na telewizorze. Bez strat pakietów. W Play oferta internetu + TV obejmuje dostęp do superszybkiego światłowodu o prędkości pobierania danych do 600 Mb/s, do 1 Gb/s lub do 5 Gb/s. Jeśli wybieramy pakiet głównie dla siebie lub dla pary a intensywność korzystania z sieci jest niewielka, to światłowód do 600 Mb/s może być odpowiednim wyborem. Jeśli jednak kilka osób ma korzystać intensywnie z internetu w tym samym czasie, to zdecydowanie warto rozważyć opcje do 1 Gb/s lub do 5 Gb/s. To szczególnie istotne również, gdy w domu mamy sporo urządzeń smart, wymagających stałego i stabilnego podłączenia do sieci.

2. Bogata oferta kanałów telewizyjnych oraz dodatkowe funkcje

Internet + TV, jak sama nazwa wskazuje, to nie tylko internet. To również bogata oferta kanałów telewizyjnych. Zależnie od operatora i jego oferty, można korzystać z dostępu do określonej gamy różnorodnych treści, zarówno kanałów dziecięcych, w tym także edukacyjnych,  jak i rozrywkowych i informacyjnych dla dorosłych. W Play w ramach dostępu do usługi telewizji i internetu dostępne są także kanały premium. Warto również mieć na uwadze, że do niektórych z nich dostęp można uzyskać, tylko będąc podłączonym do sieci od Play.

Dodatkowo w ramach pakietu otrzymuje się nowoczesny dekoder oraz router. Dekoder to urządzenie, które korzysta z Android TV. Oferuje doskonały obraz 4K oraz możliwość błyskawicznego uruchamiania przy pomocy funkcji „Szybki start”. Oprócz tego możliwe jest pauzowanie, cofanie, oglądanie od nowa do 7 dni po emisji wybranych programów. Router natomiast daje możliwość korzystania z supernowoczesnego Wi-Fi 6 oraz osiągania prędkości transmisji danych nawet do 5 Gb/s. To kolejny czynnik, który wpływa pozytywnie na jakość odbioru programów telewizyjnych. Co ważne, to właśnie dzięki temu urządzeniu możliwy jest dostęp to stabilnego internetu bez opóźnień na wielu urządzeniach.

3. Dodatkowe serwisy

Dodatkową korzyścią płynącą z wyboru pakietu internetu i telewizji jest możliwość uzyskania dostępu do serwisów streamingowych np. Netfliksa, HBO Max, Viaplay, Canal + Online, Amazon Prime czy ELEVEN SPORTS. Zaletą jest możliwość skorzystania z promocji takich, jak np. Netflix 2 miesiące w prezencie czy Viaplay 30 dni bez opłat. Pakiet oferuje możliwość personalizacji. Można bez problemu rezygnować z serwisów i decydować się na nowe. To łatwe, szybkie i wygodne rozwiązanie.

4. Atrakcyjne ceny i korzystne warunki umowy

W Play zależnie od tego czy jest się stałym, czy nowym klientem, można liczyć na dodatkowe rabaty i korzystne warunki umowy. Najważniejszą zaletą dla każdego jest natomiast korzystanie z pakietu przez 6 miesięcy za darmo. Jeśli jest się stałym klientem, to po tym czasie cena wybranego pakietu jest nieco niższa niż ta przewidziana dla nowych osób. Natomiast i tak będzie ona korzystniejsza w momencie wyboru oferty Internet + TV ze względu na rabat za łączenie usług. Dlatego warto decydować się pakiet, który łączy usługi od jednego operatora.

Pakiet internetu i telewizji na miarę potrzeb

Pakiet internet + TV to wybór, który odpowie na wiele potrzeb całej rodziny. Superszybki internet, bogata oferta kanałów telewizyjnych, nowoczesne urządzenia w prezencie takie jak router czy dekoder, a także promocyjne ceny to powody, dla których warto się na niego zdecydować. Dodatkowo możliwość dobierania serwisów streamingowych sprawia, że można cieszyć się pakietem skrojonym idealnie na miarę potrzeb.

Artykuł sponsorowany

powrót