Tania wypożyczalnia boxów dachowych w Krakowie

2023-04-28

Wyjeżdżając na wakacje często mamy dużo toreb, które nie chcą zmieścić się w bagażniku samochodu. Rozwiązaniem tego problemu mogą być funkcjonalne boksy dachowe. Co najważniejsze, taki sprzęt można nie tylko kupić, ale również wypożyczyć.

Tania wypożyczalnia boxów dachowych w Krakowie

Boxy dachowe - doskonały sposób na zwiększenie miejsca na bagaż w aucie


Niemal każdy, kto kiedykolwiek wyjeżdżał na wakacje z całą rodziną, spotkał się z sytuacją, w której torby i walizki wszystkich domowników z trudem lub w ogóle nie mogły pomieścić się w bagażniku. Tego typu momenty potrafią przysporzyć wiele stresów i nerwów oraz wymuszają na członkach rodziny zredukowanie ilości zabieranych ze sobą rzeczy. Ciekawym rozwiązaniem kłopotu związanego z małą ilością dostępnego miejsca, mogą być boxy dachowe.

Boksy dachowe to aerodynamiczne konstrukcje, które zapewniają dodatkową przestrzeń ładunkową, w której można przewozić bagaże, a nawet sprzęt sportowy - np. deski snowboardowe czy narty. Są one więc prostym i uniwersalnym rozwiązaniem, pozwalającym zwiększyć komfort podróżowania. Można ich używać zarówno w okresie letnim, jak i zimowym.

Zalety boxów dachowych


Dodatkowa przestrzeń ładunkowa

Największą i najważniejszą zaletą boxów dachowych jest to, że dają one dodatkową przestrzeń, w której można przewozić bagaże. W zależności od typu samochodu i modelu boxu, możliwe jest przewożenie od 20 kg do nawet 75 kg nadprogramowego obciążenia. Jest więc to ogromna ilość rzeczy, którą można zabrać ze sobą na dłuższe i krótsze wycieczki.

Uniwersalność

Boxy dachowe występują w najróżniejszych kształtach i rozmiarach. Dzięki temu, można wybrać i zastosować box nie tylko w przypadku samochodów osobowych, ale również i aut terenowych czy dostawczych. Dodatkowo, produkty te są w różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych, co pozwala na dopasowanie koloru do barwy lakieru auta.

Łatwość montażu i użytkowania

Boxy dachowe są stosunkowo lekkie i łatwe w montażu na dachu pojazdu. Ich założenie nie powinno sprawić problemu nawet niedoświadczonym użytkownikom. Dodatkowo, zazwyczaj posiadają liczne udogodnienia (np. dwustronnie uchylane pokrywy), które ułatwiają pakowanie i wyjmowanie bagaży ze środka.

Bezpieczeństwo bagażu

Boxy dachowe są wykonane z lekkich materiałów, dzięki czemu łatwo można je zamontować i nie obciążają auta podczas jazdy, ale jednocześnie są zbudowane z trwałych surowców, co czyni je odpornymi na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych. Sprawia to, że w porównaniu do przewożenia zabezpieczonych pasami toreb na dachu auta na stelażu, w boxach bagaże są dobrze chronione przed warunkami zewnętrznymi, a także nie przemieszczają się podczas jazdy oraz nie wypadną. Dodatkowo, boxy są wyposażane w specjalne zamki, które uniemożliwiają osobom postronnym ich otwieranie.

Korzystne rozwiązanie dla firm

Boksy dachowe mogą być przydatne w przypadku niektórych przedsiębiorstw, zwłaszcza takich, które w codziennej pracy wykorzystują narzędzia czy specjalistyczne urządzenia. Dodatkowo, w tym kontekście, dużą zaletą boksów jest to, że można je łatwo utrzymać w czystości - wystarczy je zdjąć i umyć.

Najlepsza wypożyczalnia boxów dachowych w Krakowie


Zdecydowanie najlepsza wypożyczalnia boxów dachowych w Krakowie znajduje się przy ulicy Fatimskiej 64. To znana i lubiana przez mieszkańców Krakowa firma DO-AN, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą i wypożyczaniem bagażników dachowych oraz boksów dachowych dla różnego typu aut. W atrakcyjnej cenowo ofercie wypożyczalni znajdują się wysokiej jakości produkty pochodzące od najlepszych producentów tego typu sprzętów. Cennik usług firmy można znaleźć na stronie www przedsiębiorstwa pod adresem – doan.com.pl w zakładce „Wypożyczalnia”.

Artykuł sponsorowany

powrót